Hukuk Büromuz Hakkında

Hukuk Ofisimiz Hakkında

Hakkımızda

2013 yılında Av. EYYUP YILDIRIM tarafından kurulan büromuz kurulduğu tarihten bu yana özel ve kamu hukukunun bir çok dalında faaliyet göstermiş olup müvekkillere çok yönlü hizmet vermiştir. Avukatlık mesleğinin bir kamu hizmeti olduğu bilinciyle ilgilendiğimiz ve etkin olarak çalıştığımız bütün hukuk dallarında adaletin en makul şekilde tesisini amaçlayarak, bu özveri ve gaye ile etkili şekilde görevimizi ifa etmekteyiz. Bu doğrultuda bizler, Hukuk Fakültesi eğitimimiz ve devamında edindiğimiz bütün bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan keyif duymaktayız.

Neler Yapıyoruz?

Profesyonel Hizmetlerimiz

2013 yılında Av. EYYUP YILDIRIM tarafından kurulan büromuz kurulduğu tarihten bu yana özel ve kamu hukukunun bir çok dalında faaliyet göstermiş olup müvekkillere çok yönlü hizmet vermiştir.
Ceza Hukuku

Kamu hukuku kapsamında yer alan ceza hukuku, diğer hukuk dallarından ari olarak temel hak ve özgürlüklere doğrudan etki etmekte olup bu yönüyle de oldukça önem arz etmektedir.

Sigorta & Tazminat Hukuku

Tazminat hukuku, özel ve kamu hukukundan kaynaklı olarak farklı sebeplerle ortaya çıkabilen , talebinin ve takibinin hassasiyetle yapılması gerekilen bir hukuk dalıdır.

Gayrimenkul Hukuku

Temel hak ve hürriyetler kapsamında yer alan mülkiyet hakkının azami şekilde korunmasını amaçlayan gayrimenkul hukuku uygulamada karışık ve çetrefilli bir yapıya sahiptir.

İş Hukuku

Modern çağda dahi popülaritesini kaybetmeyen iş hukuku , genel hatları itibari ile işçi hakları, çalışma koşulları, işçi ücretleri, işçi sendikaları ve işveren ilişkileri ile ilgili konuları inceleyen hukuk dalıdır.

Medeni - Aile Hukuku

Aktif şekilde faaliyet gösteren büromuz güncel Yargıtay ve İstinaf mahkemeleri kararlarını yakınen takip etmekte olup müvekkillerin mağdur olmaması amacıyla en doğru bilgiyi müvekkillere sunmaktadır.

Miras Hukuku

Mirastan mal kaçırma (muris muvazaası) davası, Vasiyetname ve mirasçı tayini sözleşmesi düzenleme, Ölünceye kadar bakma sözleşmesi düzenleme, Mirasta mal paylaşımı ve saklı payın korunması davası

Blog Yazıları

Son Eklenen Makaleler

TRAFİK KAZALARINDA KUSUR DEĞERLENDİRMESİ

  TRAFİK KAZALARINDA KUSUR Bu yazımızda sizlere ölümlü ve yaralanmalı trafik kazası dosyalarında kusurun ne şekilde değerlendirildiği , kusurun türü, derecelendirilmesi, önemi gibi konularının yanı

Devamını Oku
TÜKETİCİ HUKUKU

Tüketici, ticari veya mesleki olmayan amaçlarla hareket eden gerçek veya tüzel kişidir. 6502 sayılı kanun, hazır bir malı veya hizmeti satın alarak onu günlük yaşamında

Devamını Oku
İCRA- İFLAS HUKUKU

İlamlı takip başlatma, mevcut takibe ilişkin bütün talep ve işlemler, İlamsız takip başlatma ,mevcut takibe ilişkin bütün talep ve işlemler, Kambiyo senedi (bono, poliçe ve

Devamını Oku